NEFROFOFR – běh českých nefrologů

Sraz 31.5. v 18.45 hod na startu dle mapky

Milé kolegyně, vážení kolegové

v rámci konání Kongresu ČNS v r. 2016, jsme poprvé zorganizovali 1.ročník NEFROFOFRu – běhu českých nefrologů. Byli jsme inspirováni tradicí European Renal Association (ERA, dříve ERA-EDTA) Renal-Run, kterou jsme taktéž založili v Praze v r. 2011 v rámci ERA-EDTA kongresu. NEFROFOFR se nám podařilo zopakovat v roce 2018, v jeho dalším konání nám však zabránila pandemie Covid-19. Díky současné příznivé situaci jsme se rozhodli navázat na první dva ročníky ku příležitosti konání 39. kongresu ČNS.

Dovolte nám tedy, abychom vás pozvali k účasti na 3. ročníku NEFROFOFRu – běhu českých nefrologů, který je organizován pod hlavičkou České nefrologické společnosti. Připravili jsme pro vás dvoukolovou trať o celkové délce 2,5 km, která je situována v bezprostředním okolí komplexu O2 Universa, místa konání Kongresu ČNS 2022. Vzhledem k nabitému kongresovému programu se akce uskuteční již v úterý 31. května večer, se startem v 19:00 hodin. Organizační podrobnosti budou ještě upřesněny.

Účast v závodu je zdarma, každý závodník si na památku odnese závodní číslo a účastnickou medaili, nejlepší závodníci obdrží diplom a pohár. Veškeré další podrobnosti, budou uvedeny na webu kongresu. Přihlašovat se můžete na následujícím odkazu: https://forms.office.com/r/hGZ893b7ph K dispozici budou šatny a sprchy. Po závodě je možné společné posezení a diskuse nad strategií a výsledky závodu 😊.

Milé kolegyně, vážení kolegové, těšíme se na vaši účast a přejeme vám příjemné prožití 3. ročníku NEFROFOFRu !

Za organizační výbor NEFROFOFRu

Ivan Rychlík